Mizar - M Sora
Želim ponudbo

Mizar

Zaposlimo mizarja

Obožuješ les? Obožuješ ta vonj, ki požene tvojo ustvarjalno žilico?

Če si MIZAR po duši in po profesiji ter ti projekti izdelave produktov iz lesa predstavljajo izziv, potem si popoln član za našo ekipo.

Iščemo zagnanega mizarja za opravljanje del v proizvodnji stavbnega pohištva.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja;
  • stimulativno plačilo vezano na rezultate, maksimalno izplačilo regresa in 13. plačo;
  • delo v dveh izmenah;
  • urejene delovne pogoje in delo v stabilnem podjetju s sodobno opremo na zanimivih projektih;
  • možnost organizirane tople malice, razliko do maksimalnega zneska malice vam izplačamo;
  • kolektivno nezgodno zavarovanje in zavarovanje specialisti, ki omogoča dostop do specialistov brez čakalnih vrst, premijo plačuje delodajalec;
  • možnost, da postanete solastnik družbe delodajalca (z nakupom delnic);
  • možnost letovanja v apartmaju na obali;
  • posluh za zdravje – organizirana je skupina za šport in nudimo sofinanciranje organiziranih vadb in udeležb na športnih tekmovanjih;
  • program priporočil zaposlenih (če priporočiš dobrega delavca/-ko, ki se pri nas zaposli, dobiš denarno nagrado).

Delovne naloge:

  • najzahtevnejše sestavljanje in popravljanje končnih izdelkov,
  • izdelovanje šablon, modelov, vzorcev in delovnih pripomočkov,
  • strojno brušenje in vzdrževanje rezil,
  • vzdrževalna dela,
  • montiranje in servisiranje izdelkov na terenu,
  • izvajanje sušenja lesa,
  • inštruiranje delovne faze,
  • upravljanje zahtevnih proizvodnih linij,
  • vodenje delovnih skupin v proizvodnji in v skladiščih,
  • najbolj zahtevna manipulativna dela v trgovinah,
  • prevoz (dostava) blaga v cestnem prometu s tovornim vozilom,
  • druge delovne naloge po odredbi nadrejenega delavca in po navodilih, skladno z delovno usposobljenostjo delavca.

Pričakujemo:

  • srednja šola lesarske ali druge ustrezne smeri,
  • izkušnje z delom z lesom,
  • ročne spretnosti,
  • zagnanost in veselje do dela z lesom,
  • smisel za estetski izgled izdelkov,
  • smisel za vodenje manjših skupin,
  • vozniški izpit B in C kategorije.

Prijaviš se lahko na: zaposlitev@m-sora.si.